Finans, Muhasebe, Vergi...
Şirket Haberleri

Sapanca’da Wellness

2006 yılında 1 milyar dolara yakın ciro yapan Gürallar grubu, Sapanca'ya 17 milyon dolar yatırımla Türkiye'nin ilk wellness otelini inşa ediyor.
Gürallar'ın iş ortağı olan Prof. Dr. Osman Müftüoğlu, wellness'ı şu sözlerle tarif etti: Huzurlu, mutlu ve sağlıklı, iyi yaşama sanatı. Müftüoğlu, projeyle ilgili olarak ise "Umarım Sapanca yakın gelecekte wellness kasabası olur" dedi.
Güral Sapanca Wellness Park'ın bu alanda Türkiye'de ilk olacağını kaydeden Gürallar Yönetim Kurulu Başkanı Nafi Güral sağlıklı bir hayat için olması gereken her şeyin otelde bulunacağını kaydetti.

Peyzajı TEMA yaptı

Kütahya Porselen, Kütahya Seramik ve Kütahya Ambalaj ve Cam'ın yanı sıra turizm sektöründe Club Ali Bey Otelleri'nin bulunduğunu kaydeden Güral, "Şanlıurfa ve Edirne'de şehir oteli kuracağız. Güral Sapanca Wellness Park'ı eylülde açtıktan hemen sonra Sapanca'ya yeni bir otel daha yapacağız" dedi.
Otelin orman içinde kurulacağını söyleyen Güral, inşaatı bölgedeki ağaçlara göre yaptıklarını belirtti.
Nafi Güral, Sapanca'daki otelin peyzajını TEMA Vakfı'nın yaptığını söyledi.
2 kral dairesi, 18 süit ve 278 standart oda olmak üzere toplam 600 misafir kapasitesine sahip olacak olan otelde golf için bir antrenman sahası ile bir buz pateni pisti bulunacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir