Finans, Muhasebe, Vergi...
Yeni Programlar

Perde: Brillant Store

Baydemirler Grubu yeni markası Brillant Store'u tanıttı. Ev tekstili ürünlerinin satılacağı Brillant Store'ları yaygınlaştırmayı amaçladıklarını belirten Baydemirler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Baydemir büyük talep olduğunu, ancak yavaş yavaş ilerlemek istediklerini belirtti.

 

Brillant Store mağaza konseptini geliştirdiklerini belirten Baydemir, " Amacımız 509 noktada Brillant Store açmak. 60 tane için anlaşmış durumdayız. 18'i şu an çalışıyor. Diğerleriyle ilgili çalışmalar da sürüyor" dedi. Baydemir, Brillant Home mağazalarından farklı olarak açacakları Brillant Store'lerle ciddi bir atak yapacaklarını ifade ederek, Brillant Store mağazalarıyla altın bir dönem başlatacaklarını ifade etti. Türkiye genelinde şu an 3 bin Brillant tabelası bulunduğunu belirten Baydemir, "509 Brillant Store, 150 Brillant Home mağazası açarak bu 3 bin tabelayı 659'a indireceğiz. Böylece 3 bin tabela kontrol altına alınacak" diye konuştu.

Şirketin Alo Perde hattı hakkında da bilgi veren Baydemir, bu uygulama ile bir perde uzmanın, verilen adrese gelerek ölçü alacağını, seçilen renk ve kumaştan perdenin en geç bir hafta içinde teslim edileceğini anlattı.

Baydemir, soruları yanıtlarken de, Brillant Store'lerın Brillant Home'lerden en büyük farkının, bu mağazalarda satılacak ürünlerin yüzde 70'inin Brillant marka, yüzde 30'unun farklı markalardan oluşması olduğunu kaydetti.

Baydemirler Grubu Genel Müdürü Nail Özçoban da 2007 yılı sonu için 110 milyon doları iç, 90 milyon doları dış pazarda olmak üzere toplam 200 milyon dolarlık ciro hedeflediklerini kaydetti. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir