Finans, Muhasebe, Vergi...
Examples

Imperial Tobacco’dan dördüncü uluslararası marka

Imperial Tobacco, Türkiye’deki ürün portföyüne uluslararası markalarından biri olan Imperial Classic’i de kattı. Özellikle Doğu Avrupa ülkelerinde önemli pazar paylarına erişmiş olan Imperial Classic, Imperial Tobacco’nun Manisa fabrikasında üretilmeye başlandı. Imperial Classic, fiyatı 2,00 YTL olan Full Flavour 100’s ve fiyatı 1,90 YTL olan Full Flavour King Size seçenekleri ile piyasaya sunuldu. Full Flavour 100’s, Imperial Tobacco’nun Türkiye’de çıkardığı ilk uzun sigara markası oldu.

 Imperial Tobacco Türkiye Genel Müdürü Axel Peters yaptığı açıklamada, “Imperial Tobacco olarak, dünyanın en kaliteli tütün ürünlerini en verimli şekilde üretiyoruz. Gerek içim kalitesi gerek paket tasarımıyla yenilikçi olan ürünlerimiz, uluslararası pazarlarda üst sıralarda konumlanıyor. Türkiye’de piyasaya sunduğumuz ürünlerimizin de, kendi segmentlerinde güçlü birer oyuncu olacağına inanıyoruz,” dedi.

Axel Peters sözlerine şöyle devam etti: “Imperial Classic’in üretimi için Manisa fabrikasına getirdiğimiz uzun/100’lük sigara makinaları ile birlikte Imperial Tobacco’nun Türkiye’deki yatırımı 73 milyon dolara ulaştı. Imperial Classic; Davidoff, West ve Maxim’den sonra Imperial Tobacco’nun Türkiye’de ürettiği ve pazarladığı dördüncü uluslararası marka. Uluslararası kaliteli harmanı ve çok çekici fiyatı ile tüketicinin beğenisini kazanacağına inanıyoruz. Pazardaki gelişmeleri ve özelleştirme sürecini de takip ederek, ürün portföyümüzü artırmaya devam edeceğiz”.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir