Finans, Muhasebe, Vergi...
Şirket Haberleri

Yeni bir dönem başlıyor: WEPUBLIC ile mutlu alışveriş

Çok katlı mağazacılıkta Türkiye’nin en önemlilerinden olan Boyner Grup, 2 yıldır hazırlıklarını sürdürdüğü ve merakla beklenen yeni markasını yakında hizmete sunacak.

WEPUBLIC adıyla Eylül ayında Akmerkez’de kapılarını açacak olan ilk mağaza, müşterilerine alışılandan çok farklı, bambaşka bir alışveriş ve yaşam deneyimi sunmaya hazırlanıyor. Türkiye ile ilk kez buluşacak olan 105 güçlü marka ile bünyesinde 520 markayı bir araya getirecek olan WEPUBLIC’in kapısından giren herkesin öncelikle mutlu olmasını amaçlayan bir yaklaşımla hizmet sunacağı belirtiliyor.

Akmerkez’de 8.000 metrekare alanda hizmet verecek olan WEPUBLIC, mağazacılık anlayışı kadar farklı mimarisi ile de yenilik getirmeye hazırlanıyor. Mimari dizaynı, alanlarında başarılı, modern projelere imza atmış olan Universal Design Studio, HMKM ve Gökhan Avcıoğlu tarafından yapılan ilk mağaza, teknolojik yenilikler de barındıracak.

Boyner Grup bünyesinde 7 grup şirketi ve temsil ettiği yüzlerce marka bulunmaktadır. 12.000 çalışanı ve 500’ün üzerinde mağazasıyla Türkiye’nin halka açık en büyük gıda ve elektronik dışı perakende grubu ünvanina sahiptir. Lüks moda marka mağazalarından, çok katlı perakendeciliğe, e-ticaretten, mobil ticarete uzanan çok farklı formatlarda hizmet veren Boyner Grup’un 2015 yılı konsolide cirosu 3.8 Milyar TL’dir.

Grup, yeni markası WEPUBLIC ile sektöre yeni bir heyecan ve hareketlilik getireceğe benziyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir