Finans, Muhasebe, Vergi...
Şirket Haberleri

Turkcell ve Zurich Sigorta’dan Cep Telefonlarına Sigorta

image

imageTurkcell, Zurich Sigorta işbirliği ile cep telefonlarını kazayla kırılma, sıvı teması ya da çalınmalara karşı koruyan 3 ayrı ‘Cebim Güvende’ sigorta paketini, bireysel ve kurumsal faturalı hat müşterilerine sunduğunu açıkladı. Sigorta paketlerinden Eko Paket’in 4.99 TL, Standart Paket’in 9.99 TL ve iPhone Paket’in 21.99 TL aylık fiyatlarla hizmete sunulduğu belirtildi. Turkcell Bireysel İş Yönetiminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Burak Sevilengül, paketlerin, Türkiye’de ve 60 güne kadar olan yurt dışı seyahatlerinde geçerli olacağını söyledi.

Müşterilerden evrak talep edilmeyen sigorta paketinin aylık ödemeleri, mobil ödeme ile müşterinin bir sonraki faturasına yansıtılıyor. Paketler, Türkiye’de ve 60 güne kadar olan yurt dışı seyahatlerinde geçerli olacak.

Sigorta paketlerden birine sahip olan ve telefonları kaza ile veya sıvı teması sebebi ile çalışamaz hale gelen veya çalınan -Standart ve Iphone paketlerde- Turkcell müşterileri, orijinal ambalajında yeni telefon sahibi olurken, hasarlı veya çalıntı olduğu için sigorta kapsamında yenilenen telefonlarını, 3 iş günü içinde teslim alabiliyor.

Turkcell Bireysel İş Yönetiminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Burak Sevilengül, Zurich Sigorta ile çalışarak farklı ihtiyaçlara yönelik hazırlanan sigorta paketleri ile, "her zaman müşterilerinin yanında olduklarını göstermeyi hedeflediklerini" ifade etti.

Zurich Sigorta Genel Müdürü Ertuğrul Bulise "Turkcell ile yaptığımız işbirliği kapsamında sunduğumuz farklı içerikli sigorta paketleri ile cep telefonları kaza veya sıvı teması sebebi ile çalışamaz hale gelen veya çalınan Turkcell’lilere güvence sunacağız" dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir