Finans, Muhasebe, Vergi...
Diğer Gündem

Talent Camp

Talent Camp'in üçüncüsü, 4-7 Nisan tarihleri arasında Polonezköy'de gerçekleştirilecek

Garanti Bankası’nın, 3. ve 4. sınıfta okuyan üniversite öğrencileri için düzenlediği Talent Camp’in üçüncüsü, 4-7 Nisan tarihleri arasında Polonezköy’de gerçekleştirilecek. Öğrencilerin kariyer kararı verirken yetkinliklerinin ve kişisel potansiyellerinin farkına varmalarına, sektör ayrımı olmadan yaratıcılıklarını keşfetmelerine fırsat sağlamak amacıyla tasarlanan Talent Camp, 4 gün sürecek. 

 

Türkiye çapında farklı üniversitelerden, idari bilimler ve mühendislik bölümlerinde okuyan 3. ve 4. sınıf öğrencileri ile idari bilimler dalında yüksek lisans yapan öğrenciler, birbirinden farklı etkinlik ve eğitimlere katılacak. Nisan ayında üçüncüsü gerçekleştirilecek Talent Camp’e katılan öğrenciler, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve Pazarlama biriminin hazırladığı “Müşteri Deneyimi” konulu proje üzerinde takımlar halinde çalışacak ve hazırladıkları projeleri Talent Camp’in son günü Garanti Bankası yöneticilerine sunacak. 

Garanti’nin insan kaynağına bakışının temelinde “insana yatırım” ilkesinin yer aldığını belirten Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Erün, Garanti Talent Camp’in, öğrencilere potansiyellerini fark edecekleri, yaratıcılıklarını ortaya koyacakları, kişisel ve mesleki gelişim sağlayacakları bir ortam sunduğunu belirtti. Erün, “Üst düzey yöneticilerimizi, başarı ve kariyer hikayelerini öğrencilerle paylaşmak üzere Talent Camp’e davet ediyoruz. Böylece, iş hayatında değerli deneyimlere sahip yöneticilerimizle birebir sohbet etme ve merak ettiklerini sorma fırsatını yakalayan öğrencilere,  kendileri için doğru bir gelecek tasarlamaları konusunda yardımcı oluyoruz. Talent Camp bizim açımızdan da keyifli geçiyor, gençlerden çok şey öğreniyoruz” dedi. Talent Camp’e katılan öğrencileri, yetkinlikleri doğrultusunda ve ihtiyaçlarına bağlı olarak, Genel Müdürlük birimleri için yeni mezunlara yönelik yürüttükleri MT (Yönetici Adayı) programında değerlendirdiklerini belirten Erün, “2007 yılı Nisan ayında gerçekleştirdiğimiz ilk Talent Camp’e katılan öğrencilerin bir kısmı, MT programımızla aramıza katıldı” dedi.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.garantitalentcamp.com/

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir