Finans, Muhasebe, Vergi...
Şirket Haberleri

Siemens iş ortaklarıyla birlikte IT konçertosunu icra etti

http://www.arcisitme.com/cozum/cozum_resimleri/siemens_logo.jpgSiemens IT Çözümleri ve Hizmetleri, düzenlediği “IT ECOncerto” etkinliğiyle iş ortaklarının yanı sıra bilişim sektöründeki şirket ve STK’ları da bir araya getirdi. 

 

Four Seasons Bosphorus’ta düzenlenen etkinlikte, Türkiye’nin bilişim ihracatı ve teknoloji yatırımları ele alındı, Siemens IT Çözümleri ve Hizmetleri’nin  kazan-kazan odaklı yeni stratejik ortaklık yapısı katılımcılarla paylaşıldı. Siemens IT Çözümleri ve Hizmetleri Direktörü Ali Rıza Ersoy, toplantıda yaptığı konuşmada “Teknoloji üreten iş ortaklarımızın, teknolojilerine yatırım yaparak Türkiye’ye uyarlamak ve danışmanlığını yapmak istiyoruz. Kendi katma değerini üreten lokal iş ortaklarımızın çözümleriyle, portföyümüzü birleştirerek müşterilerimize bütünleşmiş çözümler sunmayı amaçlıyoruz. Siemens IT Çözümleri ve Hizmetleri, yeni iş ortaklığı sisteminde iş geliştirme faaliyetlerinin çekirdeğine iş ortaklarını yerleştiriyor. Bu yeni yapıda iş ortaklarının teknolojilerine yatırım yaparak birlikte katma değer yaratmayı ve onları global pazara dahil etmeyi hedefliyor” dedi.
Türkiye’de faaliyet gösteren bütün teknoloji üreten şirketlerin üst yönetiminin davet edildiği  toplantıda, Siemens IT Çözümleri ve Hizmetleri’nde Global İş Ortakları Yönetimi Başkan Yardımcısı Anil Chityal de bir konuşma yaptı. Chityal, “İş ortaklarımız uzun vadeli başarısı için onlarla deneyimimizi ve inovasyon gücümüzü paylaşıyoruz. İş ortakları yönetiminin önemü günden güne artıyor. İş ortaklığıyla ortaklarımız da küresel fırsatlar yakalıyor” şeklinde konuştu.
Basın sponsorluğunu BThaber'in üstlendiği ve sunuculuğunu ünlü oyuncu Vural Çelik’in yaptığı toplantıda Siemens IT Çözümleri ve Hizmetleri, iş ortaklarına yönelik olarak bir de ödül töreni düzenledi. Gece Kerem Görsev – Larry O’Neill performansıyla sona erdi.

Kaynak: BTnet 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir