Finans, Muhasebe, Vergi...
Marketing

Promosyon Ürünleri ve Yararları

Akla ilk çekici, cazibeli, renkli, alımlı, hayatın her alanında kullanışlı, çeşitli ve logolu, firmanın ve ürünün kimliğini taşıyan ve yansıtan ürünler gelmelidir.

Promosyonu ürünlerini çok iyi anlamalı ve doğru tanıtmalıyız. Promosyon ürünleri faydalı, yaratıcı, uygun fiyatlı ve eğlencelidir ve hepsinden önemlisi de gerçekten işe yararlar.

Promosyon ürünleri bir firmanın markalaşmasında, markanın ürünlerinin akılda kalıcı hale getirilmesinde kullanılan araçtır. Dördüncü mecra olan promosyon ürünlerinin fonksiyonu çok büyüktür. Elinizdeki kalemi, ajandayı, anahtarlığı, çakıyı, cüzdanı; başınızdaki şapkayı, fuları, badanayı, boynunuzdaki atkıyı, üzerinizdeki montu, sırtınızda kolunuzda taşıdığınız çantayı, duvarınızdaki- masanızdaki – kolunuzdaki saati, arabanızdaki oto kokusunu, masanızdaki mutfağınızdaki bardak, tabak, buzluk, termosunu, deniz kenarında oynadığınız topu ve daha nicelerini, yani promosyon ürünlerini, fark etmemek atlamak ya da unutmak mümkün değildir.

Promosyon ürünleri, markanızı:

Bilinir kılar,

Akılda kalıcı kılar

Cazip kılar

Promosyon ürünleri hediyelik eşya değildir

Kimliğinizi, logonuzu hayatın her alanına taşır

Tanıtımın olmazsa olmaz parçasıdır

Logonuzu 7 gün 24 saat 12 ay yaşamın içinde ve göz önünde tutar

Sokakta, evde, ofiste etrafınıza bakın, tişörtüyle, şemsiyesiyle, çantasıyla, şapkasıyla, kalemi, ajandası, anahtarlığıyla, arabanızdaki oto kokularıyla, saatlerle, masanızın üzerindeki her bir kırtasiye ürünü ile, bardaklarla, kupalarla, plaketlerle, logolu dekoratif ürünlerle, dört bir yanımız promosyon ürünleri ile çevrili.

Kaynak: PromoTürk 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir