Finans, Muhasebe, Vergi...
Diğer Gündem

“Otomotive Özel Bilişim” Paneli

 Dünyanın en önemli alıcılarının buluşma noktası olan Otomotiv 2007- 13.Uluslararası Otomotiv Yan Sanayi, Yedek Parça, Aksesuar ve Servis Ekipmanları Fuarı, sektördeki yoğun rekabet ortamında bilişimden yararlanarak nasıl avantaj sağlanabileceğini özel bir panelle sunacak.

"Üretimden Finansa Otomotive Özel Kaynak Planlama" başlıklı panel, 9 Kasım 2007 Cuma günü, Otomotiv Fuarı kapsamında CNR Expo Center’ın Palmiye Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek.

 

Otomotiv 2007 Fuarı ev sahipliğinde, ITF İstanbul Fuarcılık, Otomotiv dergisi ve Mercedes, Kanca, Omtaş, Beksa, Tırsan gibi sektörün önemli kuruluşlarının bilişim sistemleri mimarı olan Elsys’in iş birliğiyle gerçekleştirilecek panel, otomotiv sektörünün küresel rekabet gücünü bilişimle nasıl artırabileceğini gösterecek.

 

Otomotiv sektörü için yaşamsal önem taşıyan ürün bazında maliyet analizi, anlık stok analizi, sipariş odaklı üretim, ana sanayi-yan sanayi entegrasyonu, kalıp planlama ve finans gibi iş süreçlerinin bilişimden yararlanarak nasıl daha etkin yönetilebileceği aktarılacak. Elsys Otomotiv Teknolojileri Kıdemli Danışmanı Murat Filcan, sektördeki diğer referanslarından yola çıkarak farklı sorunlara yönelik farklı çözümlerden örnekler sunarken, Kanca El Aletleri BT Müdürü Hulusi Bodrumlu ise bizzat Kanca’nın e-dönüşüm sürecini aktaracak. Panelin diğer konuşmacısı Marmara Üniversitesi Mekatronik Eğitimi Bölümü Öğretim Görevlisi Sezgin Ersoy ise, ülkemizde otomotiv ile ilgili üretimin artması için bilişimin stratejik önemini irdeleyecek.

 

Ücretsiz katılım için sınırlı kontenjan

Otomotiv 2007 Fuarı’nda katılımcı ve ziyaretçi olarak yer alanların sınırlı sayıdaki kontenjandan yararlanarak ücretsiz izleyebileceği etkinliğe katılmak için önceden kayıt yaptırma koşulu aranıyor. Kayıt ve ayrıntılı bilgi için 0216 410 40 34 numaralı telefon ya da info@elsys.com.tr adresinden Sezen Akkaya’ya ulaşılabiliyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir