Finans, Muhasebe, Vergi...
Şirket Haberleri

Kanyon ‘Yılın Perakende Noktası’nda finalist

Kanyon alışveriş merkezinin, Dünya Perakende Kongresi kapsamında verilecek Dünya Perakende Ödülleri'nde, "Yılın Perakende Noktası" kategorisinde finale kaldığı belirtildi.

http://www.franchiseturk.com/images/galeri/kanyon/logo.gif

Kanyon'dan yapılan yazılı açıklamada, Kanyon'un finaldeki rakipleri arasında İngiliz Selfridge's, Kopenhag'ın önemli alışveriş duraklarından Illum, Moskova'nın yeni alışveriş merkezlerinden Evropeyskiy gibi projeler ile Polonya'dan Varşova'daki Zlote Tarasy ile Lodz kentindeki Manufaktura olmak üzere iki ayrı projenin yer aldığı belirtildi.

Açıklamada, "Türkiye'de alışveriş merkezi sektörüne getirdiği yeni soluk ve uluslararası vizyonunu, bölgesel ihtiyaçlarla bütünleştirme başarısı" dolayısıyla finale kalmaya hak kazanan Kanyon'un, açıldığı Mayıs 2006'dan bu yana, aralarında Cityscape Architectural Review Mimarlık Ödülü, ICSC Solal Pazarlama Ödülü ve Urban Land Institute (ULI) Awards for Excellence ödülü olmak üzere birçok ödül kazandığı ifade edildi.

İlki geçtiğimiz yıl 28-30 Mart'ta yapılan Dünya Perakende Kongresi, bu yıl 9-11 Nisan 2008 tarihleri arasında Barselona'da gerçekleştirilecek. Kongrede, 10 Nisan akşamı düzenlenecek özel bir partiyle, Dünya Perakende Ödülleri'nin sahipleri açıklanacak.

Kaynak: Dunya Gazetesi 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir