Finans, Muhasebe, Vergi...
Marketing Dünyası

İnteraktif pazarlama sektörüne 2011 vizyonu

1999 yılından beri etkileşimli pazarlama alanında 360 derece çözümler sunan Project House, 2011 vizyonunu, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen bir toplantıda tüm çalışanlarıyla paylaştı. 
Toplantıda, ajansın kurulduğu günden bugüne kadar izlediği gelişim çizgisi, önümüzdeki 5 yıl içinde hayata geçirilmesi planlanan projeler ve yenilenen organizasyon yapısı ele alındı.

Toplantıda, 2011 yılı itibariyle Türkiye’nin etkileşimli pazarlama alanındaki “bir numaralı ajansı” olma hedefini “Hedef 1” başlığı altında topladıklarını anlatan Project House Ajans Başkanı Cüneyt Devrim, bu hedefi “ilk akla gelen, en kurumsallaşmış, en iyi pazarlama teknolojilerini üreten, en çok tercih edilen, çalışmaktan en çok gurur duyulan, Türkiye’nin en iyi takımına sahip, en eğlenceli etkileşimli pazarlama ajansı olmak” olarak açıkladı.

Genel Müdür Sinan Günal ise, büyüyen ekip ve iş hacmini karşılayabilmek, çalışanların bireysel gelişimini planlayabilmek, koordinasyonu iyileştirmek, daha sağlıklı iş planları yapabilmek ve tüm hizmetlerin “PH kalitesinde” verilmesini sağlamak adına organizasyon yapısında köklü değişikliklere gittiklerini anlattı.

Kaynak: Marketingturkiye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir