Finans, Muhasebe, Vergi...
Diğer Gündem

Fuarcıların Fuarı

22-23 Haziran 2007 tarihlerinde İstanbul ilginç bir fuara ev sahipliği yapacak. Türkiye'de ilk defa fuar şirketleri ve hizmet sağlayıcı kuruluşlar bir fuar çatısı altında bir araya gelecekler. Yurtdışı Fuar Organizatörleri Derneği'nin (YUFOD) katkısıyla, Ezgi'A Fuarcılık tarafından düzenlenen bu etkinliğe bir de isim verilmiş: ''Fuarda Fuar''.

Bugüne kadar gerek yurt içinde gerekse yurt dışında, çeşitli platformlarda farklı ölçeklerdeki işletmelerin yönetici ve diğer mensuplarına ev sahipliği yapan fuar şirketleri, bu kez kendileri bir fuarın konusu haline geldiler. 

Söz konusu fuarda, farklı alanlarda uzman birçok fuar şirketini bulabileceksiniz. Özellikle yurt dışında farklı bölgelerde uzmanlaşmış, bir bakıma şirketler için yeni pazarlara çıkış kapısı olarak nitelendirilen pek çok işletmeyi bu organizasyonda bulabilir, 2008 yılı fuar takviminizi şirket temsilcileriyle oluşturabilirsiniz. Ayrıca uluslararası fuar şirketlerinden, farklı ve yabancı pazarların dinamikleri ve pazara giriş imkanları konusunda bilgi almanız da mümkün.

Ekonomist'in 15. Sayısından 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir