Finans, Muhasebe, Vergi...
Yönetim ve Organizasyon

Finansal Yönetim Çözümleri

Maliyet tasarrufu ve verimliliğin öne çıktığı günümüz iş dünyasında finansal süreçlerin doğru biçimde analizi, birçok fırsatın önceden görülmesini ve değerlendirmesini mümkün kılar. Bu yüzden finansal kaynakları etkin biçimde yönetmek büyük önem kazanıyor. 

Çözümlerimiz finansal yönetimi en doğru ve etkili biçimde gerçekleştirmek isteyen kurumlara hızlı, güvenli ve güvenilir bir yapı üzerinde muhasebe, finansal raporlama ve bu bilgiler ışığında eğilimlerin görülmesi ve grafiksel biçimde sunup analiz etme becerileri kazandırmalıdır.

Finans Yönetimi çözümünde tekdüzen hesap planı, Türkiye mevzuatına ve koşullarına uygun çek/senet işlemleri, firmalar arası muhasebe ve konsolidasyon, çoklu bütçe, kredi işlemleri kolaylıkla gerçekleştirebilirken Sabit Kıymetler modülünde tüm ticari aktivitelerin muhasebe ve vergi işlemleri için kayıt altına alınması, varlık kayıtlarının tutulması, amortisman işlemlerinin farklı metotlarla gerçekleştirilmesi mümkün olmalıdır.

Tüm Finansal Yönetim, Türk mevzuatına uygun Enflasyon Muhasebesi kapsamında işlevselliği ve İş analizi modülündeki etkin raporlarla desteklenerek gerçekleştirilmelidir.

Kaynak: www.microsoft.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir