Finans, Muhasebe, Vergi...
Şirket Haberleri

Fiat’ın ticarilerinde bayram indirimi fırsatı

Fiat ticari araçlar, Fiat Doblo, Fiorino, Scudo ve Ducato modellerini kapsayan ve yüzde 12’ye varan indirimlerin sunulduğu bayram kampanyasıyla dikkat çekiyor. 20 Aralık’a kadar sürecek olan özel bayram kampanyası kapsamında Fiat Doblo modellerinde 3 bin 300 YTL’yi; Fiat Fiorino modellerinde ise 2 bin 900 YTL’yi aşan indirimlerle ticari araç almak isteyenlere çok özel avantajlar sağlanıyor.

 

 

Yeni bir ticari araç satın almak veya aracını değiştirmek isteyen tüketicilere özel avantajlar sunma amacını taşıyan yeni bayram kampanyasına start veren Fiat Ticari Araçlar, yüzde 12’ye varan indirim olanaklarıyla fark yaratıyor. 20 Aralık’a kadar sürecek olan bayram kampanyası kapsamında Fiat Doblo modellerinde 3 bin 300 YTL’ye; Fiat Fiorino modellerinde ise 2 bin 900 YTL’yi aşan indirimler sunuluyor. Bununla birlikte Fiat Ducato modellerinde de yüzde 10’a varan indirim ayrıcalığı, yine aynı kampanya kapsamında yer alıyor.

Düşük kullanım maliyetleriyle satın aldıktan sonra da ekonomik olmayı başaran Fiat Ticari Araçlar yelpazesinde yer alan Fiat Fiorino modelleri 17 bin 570 YTL; Fiat Doblo modelleri 18 bin 220 YTL; Fiat Scudo modelleri 28 bin 980 YTL; Fiat Ducato modelleri ise 33 bin 70 YTL’den başlayan kampanyalı satış fiyatlarıyla dikkat çekiyor.

Kaynak: Cumhuriyet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir