Finans, Muhasebe, Vergi...
Şirket Haberleri

Eczacıbaşı vitamin de satacak

11 farklı ürün başlığıyla vitamin ve besin desteklerini piyasaya sunuyor

http://www.patentdocs.net/photos/uncategorized/2007/12/05/flu.jpg

 Eczacıbaşı İlaç Pazarlama, sağlıklı, doğal ve enerjik yaşamı desteklemek üzere, farklı ihtiyaçlara yönelik vitamin, mineral ve besin destekleri serisi ile vitamin pazarına girdiğini açıkladı.

Eczacıbaşı vitaminleri ve besin destekleri 11 farklı ürün başlığıyla piyasaya sunuldu. Eczacıbaşı adını taşıyan ve ABD’nin önde gelen merkezlerinden Nutritional Labsde üretilen doğal vitamin, mineral ve besin desteklerinin tanıtımı amacıyla, Kanyon Alışveriş Merkezi’nde düzenlenen toplantıda konuşan Eczacıbaşı İlaç Pazarlama Genel Müdürü Ayşe Özger, Türkiye’de vitamin, mineral ve besin destekleri pazarının 2007’de yaklaşık 475 milyon dolar olduğu belirterek Bugüne kadar lider olamayacağımız bir alana girmedik. Bu pazarda da 2.5 yıl içinde en az yüzde 20 pazar payına ulaşma ve altıncı seneden sonra da lider olma hedefini koyuyoruzdedi.

Eczacıbaşı’nın vitamin ürünlerinin 2155 YTL arasındaki fiyatlarla satışa sunulduğunu söyleyen Özger, Eczaneler, tüketicinin en doğru adresi. Eczacıbaşı olarak bizim de yerimiz eczanelerdedi.

Kaynak: Cumhuriyet
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir