Finans, Muhasebe, Vergi...
Şirket Haberleri

Disney’e Milyonlarca Dolar Kazandıran Oyun

Disney Infinity

Disney Interactive geçen yıl yüksek bir ivmeyle büyüdü. Üçüncü çeyrek itibariyle gelirleri %45 oranında arttı ve 266 milyon doları yakaladı. Şirket yakında 1 milyar dolarlık iş hacmine ulaşacak. Bu başarının arkasında bir oyun var: “Disney Infinity”

“Disney Infinity” sanal bir dünya. Bu dünyada karakter satın alarak diğer katılımcılarla interaktif bir iletişime geçebiliyorsunuz. Bu oyunun başlangıç paketi 70$ civarında. Birkaç farklı karakter satın alacağınız oyun setleri 30$ civarında. Tek bir karakter ise 15$.

Oyunun yeni versiyonu “Disney Infinity 2.0: Marvel Super Heroes” daha yeni çıktı. Bu yeni versiyonda Captain America, Iron Man, Spider-Man yanı sıra Disney orijinalleri, canlı-aksiyon filmi Maleficent benzeri, ve Pixar filmden Merida “Brave” bulunuyor.

Disney Infinity 2.0: Marvel Super Heroes, NPD Group’un video oyun perakende satış verilerine göre geçen yılın 1 numaralı oyuncak/video oyun karışımının devam oyunu olma özelliği de taşıyor ve Aral ile Türk oyun severlere masal gibi bir dünyanın kapılarını aralamaya hazırlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir