Finans, Muhasebe, Vergi...
Son Gelişmeler

Compex Digital

 Rönesans Fuarcılık tarafından düzenlenen Compex Digital “11. Tüketici ve Ev Elektroniği Fuarı” 11-14 Mayıs tarihlerinde Lütfi Kırdar Fuar Merkezi’nde açılıyor.

Apple, Airties, Asus, Avea, Creston, D-Link, Kaspersky, Lenovo, LG, MSI, NOD32, Quintum, Packard Bell, Palm, Panasonic, Sony, Toshiba ve Yaksu gibi firmaların en yeni ürünleriyle katılacağı fuarda dünyanın ilk 5 megapixel kameralı “LG Leo” isimli cep telefonu dünyada ilk kez tanıtılacak. Ayrıca dünyanın ilk dokunmatik telefonu olan “LG Chocolate” isimli ürün dünyada ilk kez fuar kapsamında gösterilecek. D-Link ise fuarda ilk kez internet üzerinden görüntülü konuşma imkanı sağlayan telefonunu ziyaretçilere sunacak.

Avea’nın ana sponsor olduğu fuarda, çeşitli aktiviteler ile katılımcılar ve sektörel yöneticiler, tüketici ve ev elektroniği alanında hem iş dünyasındaki hem de günlük hayattaki kullanımlar konusunda en son bilgileri edinecekler. Bugüne kadar daha çok iş dünyasında kullanılan bilgisayar ve ileri sistem teknolojiler tüm imkanları ile sınırsız sayıdaki ev kullanıcısının hizmetine girmiş olacak. Yeni teknoloji tanıtımlarının yapılacağı fuarda bilgisayarlardan cep telefonlarına, çok gelişmiş müzik ve görüntü sistemlerinden pda’lere, akıllı ofis ve dijital yaşam ürünlerinden dijital fotoğraf makinelerine kadar birçok teknolojik üründe binlerce seçenek ziyaretçilerle buluşacak.

Fuarda, 14.500 metrekarelik alanda toplam 130 stand yer alıyor. Dört gün boyunca yaklaşık 150.000 meraklının ziyaret etmesi beklenen COMPEX DIGITAL, geçtiğimiz yıl da 131.387 kişi tarafından ziyaret edilmişti.

Fuara giriş için www.compex.com.tr adresinden ücretsiz olarak “online davetiye” elde edilebiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir