Finans, Muhasebe, Vergi...
Şirket Haberleri

Avea’dan Sosyal Sorumluluk Çalışmalarına E-Destek

‘Sivil Toplum – Gönüllülük Eğitimi’  ve ‘Sosyal Sorumluluk Proje Yönetimi Eğitimi’ ile Avea, Türkiye’de bir ilki başlattı.

Avea, Türkiye’de hem gönüllülük ve sosyal sorumluluk projelerini yaygınlaştırmak hem de bu çalışmaları verimli hale getirmek amacıyla e-eğitimler hayata geçirerek Türkiye’de bir ilke daha imza attı.

 

‘Sivil Toplum – Gönüllülük Eğitimi’  ve ‘Sosyal Sorumluluk Proje Yönetimi Eğitimi’ başlıklarında iki e-eğitim programı hazırlayan Avea, gönüllülük hakkında farkındalık yaratmayı ve daha verimli çalışmak isteyen gönüllülerin; toplum, gönüllülük, proje yönetimi gibi temel kavramlar hakkında bilgilerini artırmayı hedefliyor.

Her bir eğitim 45 dakika sürüyor

Eğitimler, Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) eğitmenlerinin uygulamakta oldukları içeriğin web ortamına Avea ve TOG işbirliği ile uyarlanması sonucu oluşturulmuştur

Ortalama 45 dakika süren eğitimlere Avea’nın eğitim portali Aveakampüs’te (www.aveakampus.com) yer alan Topluma Katkı bölümünden herkes ulaşabiliyor.  

Ayrıntılı Bilgi İçin

Bersay İletişim Danışmanlığı

Mine Türkün:  0212 337 5253 – mine.turkun@bersay.com.tr

Ferhal Şencan:  0212 337 5176 – ferhal.sencan@bersay.com.tr

Sinem Kutlu:  0212 337 5165 – sinem.kutlu@bersay.com.tr

Feray Akşit:  0212 337 5147 – feray.aksit@bersay.com.tr
 

Avea Hakkında

Avea, 12 milyonu aşan abonesi ile Türkiye'nin en genç ve yenilikçi mobil iletişim operatörüdür. Yeni nesil şebekesi ile Türkiye nüfusunun %95.2’sine hizmet veren şirket "Avea" markası ile gerek kurumsal gerekse bireysel hizmetleriyle hızla büyümekte, gerek teknoloji ve altyapıya, gerekse yönetim ve çalışanlarına sürekli olarak yatırım yapmaktadır. 2.455’den fazla çalışanıyla, 190 ülkede 525 operatörle serbest dolaşım anlaşması bulunan Avea müşteri ihtiyaçlarını birincil önceliğe yerleştirip, onlara en kaliteli hizmeti sunan öncü şirket olma vizyonu ile müşterilerine son teknolojinin yanı sıra yenilikçi ve kaliteli hizmet sunmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir