Finans, Muhasebe, Vergi...
Diğer Gündem

3Nye milli takım taktiği

Turkcell Genel Müdürü Ciliv: Yeni teknolojide 2-0 geride olabiliriz, son dakikalarda da olsa 3 golü atar, ileri geçeriz.

Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv, cep telefonları aracılığıyla ses ve görüntü iletişimine olanak sağlayacak üçüncü nesil mobil iletişim sistemleri (3N) ihalesine ilişkin, Kasım ayında ya da önce üçüncü nesle geçersek, Türkiye için o kadar iyi olacak dedi.

Gümrük Müsteşarlığı ile 3 GSM operatörü tarafından ortaklaşa yürütülen Ankara Sheraton Oteli’nde gerçekleştirilen Gümrük İdaresinde SMS-Bilgilendirme Mesajı Projesitanıtım toplantısında konuşan Ciliv,iptal edilen 3N ihalesiyle ilgili olarak, İptal edilen ihalede sadece bu yeni teknolojide biraz gecikmiş olduk. Milli takım gibi Türkiye hırsla, biz 2-0 geride olabiliriz, son dakikalarda olsa gelir 3 tane golü atar ileriye geçeriz. O yüzden gelecekten umutluyuz diye konuştu.

Vodafone Türkiye Kurumsal İş Birimleri Bölüm Başkanı Ahmet Ulubay da 3N’yi en geniş şekilde dünyada birçok ülkede uygulayan Vodafone böyle bir şirketin Türkiye’yi ayrı tutması, Türkiyede yatırım yapmaması gibi bir yaklaşım olamaz dedi.

Kaynak: Cumhuriyet 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir